Terminarz

XXX Ogólnopolska Spartakiada Prawników
Wstępny terminarz zawodów sportowych Spartakiady 12-14 września 2019 roku.

Piłka nożna
boisko XI LO im. S.Staszica w Radomiu, ul. 11 Listopada 27
12 września godz. 9.30-18.00 mecze grupowe, 13 września godz. 9.30-18.00 mecze grupowe i ćwierćfinały, 14 września godz. 12.00-14.00 mecze K, godz.15.00-17.00 półfinały M, mecz o III i I miejsce;

Koszykówka
hala MOSIR w Radomiu, ul. Narutowicza 9
12 września godz. 9.30-18.00 mecze grupowe M, mecze K, 13 września godz. 9.30-18.00 mecze grupowe M, ćwierćfinały, półfinały, mecz o III i I miejsce;

Siatkówka
hala XIII LO im. Polskich Noblistów w Radomiu, ul. 25 Czerwca 79
13 września godz. 9.30-18.00 K i M – mecze grupowe i ćwierćfinały, 14 września godz. 11.00-14.30 półfinały M, mecz o III i I miejsce;

Siatkówka plażowa
MOSIR Borki w Radomiu, ul. Stasieckiego 53
12 września godz. 9.30-18.00 K i M;

Streetball
Miasteczko Lidla ul.Chrobrego 29C
14 września godz. 10.00-18.00 K i M;

Piłka ręczna
hala XIII LO im. Polskich Noblistów w Radomiu, ul. 25 Czerwca 79
14 września godz. 14.30-18.00

Armwrestling
Miasteczko Lidla ul.Chrobrego 29C
13 września godz.15.30-18.00;

Badminton
hala PSP nr 3 im. J.Długosza w Radomiu, ul. Sobieskiego 12
12 września godz. 9.00-13.00, 15.00-18.00;

Bieg po schodach
Akademik Bliźniak, ul. Akademicka 5, Radom
13 września godz. 10.00-11.30;

Bieg przełajowy
Zalew Siczki Gmina Jedlnia Letnisko
14 września godz. 10.30-12.30;

Bilard
MK Bowling w Radomiu, ul. Żeromskiego 52
12 września godz. 11.00-15.00;

Bocce
Zalew Siczki Gmina Jedlnia Letnisko
14 września godz. 10.00-16.00;

Brydż sportowy
XI LO im. S.Staszica w Radomiu, ul. 11 Listopada 27
13 września od godz. 17.00;

Ergometr wioślarski
POP GYM Sport&Health Club w Radomiu, ul. Witolda 7
12 września godz. 11.00-15.00;

Gokarty
Automobilklub Radomski ul. Warszawska 17/21
12 września godz. 10.00-15.00;

Kajaki
Zalew Siczki Gmina Jedlnia Letnisko
14 września godz.10.30-14.00;

Kręgle
MK Bowling w Radomiu, ul. Żeromskiego 52
12,13 września godz.11.00-15.00;

Lekkoatletyka
Stadion Lekkoatletyczny MOSIR w Radomiu, ul. Narutowicza 9
12 września godz.10.00-18.00;

Piłkarzyki
Miasteczko Lidla ul.Chrobrego 29C
12,13 września godz.11.00-17.00;

Pływanie
Pływalnia Delfin MOSIR w Radomiu, ul. Piastowska 17
13 września godz.10.00-15.00;

Podciągane na drążku
POP GYM Sport&Health Club w Radomiu, ul. Witolda 7
13 września godz.11.00-12.30;

POWER 5 – AMRAP
POP GYM Sport&Health Club w Radomiu, ul. Witolda 7
13 września godz.12.00-13.30;

Przeciąganie liny
Stadion Lekkoatletyczny MOSIR w Radomiu, ul. Narutowicza 9
12 września godz.12.30-14.00;

Regaty
Zalew Siczki Gmina Jedlnia Letnisko
14 września godz.11.00-16.00;

Ringo
hala PSP nr 3 im. J.Długosza w Radomiu, ul. Sobieskiego 12
13 września 13.00-18.00;

Rzut beretem
Miasteczko Lidla ul.Chrobrego 29C
12 września 14.00-15.30;

Rzut beczką typu keg
Miasteczko Lidla ul.Chrobrego 29C
12 września 15.30-17.00;

Rzutki darts
Miasteczko Lidla ul.Chrobrego 29C
12,13 września godz.13.00-17.00;

Squash
POP GYM Sport&Health Club w Radomiu, ul. Witolda 7
14 września godz. 11.00-15.00;

Strongman
POP GYM Sport&Health Club w Radomiu, ul. Witolda 7
13 września godz. 13.30-16.00;

Strzelectwo
strzelnica PZŁ Radom w Piastowie
12 września godz. 13.00-18.00;

Szachy
XI LO im. S.Staszica w Radomiu, ul. 11 Listopada 27
13 września godz. 11.00-17.00;

Test historyczny 100 lat Niepodległej
XI LO im. S.Staszica w Radomiu, ul. 11 Listopada 27
12 września godz.16.00;

Tenis
Korty Tenisowe MOSIR Radom, ul. Bulwarowa 19
12-14 września godz. 9.30-18.00;

Tenis stołowy
hala CKU w Radomiu, ul. Kościuszki 7
12 września godz. 9.30-18.00;

Trenażer kolarski
POP GYM Sport&Health Club w Radomiu, ul. Witolda 7
13 września godz. 11.00-17.00;