Najlepsi i wyróżnieni XXX Ogólnopolskiej Spartakiady Prawników

 

Najlepsza zawodniczka XXX Spartakiady Prawników Anna Petri – nagroda rzeczowa Kancelarii Prezesa Rady Ministrów i legalis C.H. Beck

Najlepszy zawodnik XXX Spartakiady Prawników Wiesław Chabraszewski – nagroda rzeczowa Kancelarii Prezesa Rady Ministrów i  legalis C.H. Beck

Najlepsza lekkoatletka Anna Petri – nagroda rzeczowa Prezydenta Miasta Radom i Wolters Kluwer Polska

Najlepszy lekkoatleta Wiesław Chabraszewski – nagroda rzeczowa Prezydenta Miasta Radom i Wolters Kluwer Polska

Najlepsza pływaczka Anna Kłos-Krej

Najlepszy pływak Wiesław Ciekliński

Najlepsza strongwoman Małgorzata Bętkowska – nagroda rzeczowa Atleta

Najlepszy strongman Sebastian Mróz – nagroda rzeczowa Atleta

Najlepsza zawodniczka piłki nożnej Anna Bocian

Królowa strzelców piłki nożnej Anna Bocian

Najlepsza bramkarka piłki nożnej Marlena Sulis-Kudła

Najlepszy zawodnik piłki nożnej Maciej Woźniak

Król strzelców piłki nożnej Michał Kocztorz

Najlepszy bramkarz piłki nożnej Jakub Kowalski

Najlepsza zawodniczka piłki koszykowej Małgorzata Bętkowska

Królowa strzelców piłki koszykowej Małgorzata Bętkowska

Najlepszy zawodnik piłki koszykowej Dominik Cięszki

Król strzelców piłki koszykowej Marek Skadłubowicz

Najlepsza zawodniczka streetballa Małgorzata Bętkowska

Najlepszy zawodnik stretballa Łukasz Rak

Najlepsza zawodniczka piłki siatkowej Elżbieta Trybuchowicz

Najlepszy zawodnik piłki siatkowej Krzysztof Staniec

Najlepsza zawodniczka piłki ręcznej Anna Bocian

Najlepszy zawodnik piłki ręcznej Bartłomiej Kamiński

Najlepszy zawodnik gokarty Adrian Sadaj – nagroda rzeczowa Zeszuta Mercedes

Najlepsza zawodniczka gokarty Izabela Busiakiewicz-Żuchowska – nagroda rzeczowa Klinika Anti&Aging

Najlepszy zawodnik strzelanie Adam Bajon nagroda rzeczowa Fabryka Broni Łucznik

Najlepsza zawodniczka strzelanie Izabela Kaplita – nagroda rzeczowa Fabryka Broni Łucznik

Najlepszy zawodnik bilard Piotr Babiarz – nagroda rzeczowa Catobe Software

Najlepszy zawodnik test 100 lat Niepodległej Bogdan Wysocki – nagroda rzeczowa AMW Rewita

Najlepsza zawodniczka Radom Żaneta Zacharska-Mendyka – nagroda rzeczowa Klinika Anti&Aging

Sternik najlepszej osady w regatach Mateusz Brzeziński – nagroda rzeczowa kratki.pl

Nagroda Fair Play Aleksandra Sobczyńska – nagroda rzeczowa Wolters Kluwer Polska

Wyróżnienie Fair Play Janusz Śniatecki – nagroda rzeczowa legalis C.H. Beck

Najsympatyczniejszy uczestnik  Paweł Urbanowicz – nagroda rzeczowa Izby Komorniczej w Lublinie

Najwięcej udziałów w Spartakiadzie Prawników  ANDRZEJ JOSSE 30 razy !!!

Najwięcej udziałów w Spartakiadzie Prawników Zbigniew Lichocki 27 razy

Najwięcej udziałów w Spartakiadzie Prawników  Radom Waldemar Stępnikowski 23 razy

 

Wszystkim wymienionym jeszcze raz gratulujemy !!!